Wersje językowe
O nas

O NAS

Kim jesteśmy i jaką mamy misję…

Jesteśmy polską marką stworzoną przez kobiety… dla kobiet. Odważnych, silnych, mądrych, seksownych, pewnych siebie. Każda z nas jest piękna, ale czasem tego nie widzi. Dlaczego? Może na pewnym etapie życia ktoś nam powiedział słowo, które spowodowało, że dziś źle się oceniamy? Może była przy nas osoba, która swoim działaniem kazała nam wierzyć, że jesteśmy gorsze od innych?

Teraz z tym koniec! każda z nas może być kim tylko chce i wyglądać jak chce. Nie oceniajmy- wspierajmy! Naszą misją jest wzmacnianie kobiet. Ich samooceny, autentyczności i wartości. Może zrobimy to razem?

Jak dziś chcesz się czuć i wyglądać? Jak królowa? Sexbomba? Mistrzyni fitnessu? Najlepsza na Świecie Pani Domu? Businesswoman? To już zależy od Ciebie.


Pamiętajmy, że

O produktach słów kilka…

Wszystkie nasze ubrania produkowane są w Polsce. Używamy polskich materiałów, szyjemy w polskich szwalniach i jesteśmy z tego bardzo dumne. Nasze stroje projektowane są z myślą, by podkreślać kobiece kształty. Za każdą serią stoi inna historia i inne przesłanie. Nieustanną inspiracją do tworzenia wzorów są nasze emocje. Jesteśmy pewne, że czułaś to samo. Poznaj naszą historię, wczuj się w jej emocje. Dotknij materiału i przenieś się tam, gdzie tylko chcesz. Zobacz się w lustrze i bądź z siebie dumna. Jesteśmy pewne, że znajdziesz tu coś dla siebie.

Dlaczego BAD ROMANCE?

Prawie każda z nas przeżyła swój BAD ROMANCE.

To historie szalone i emocjonalne. Najważniejsze jednak jest to, że wychodzimy z nich silniejsze, mądrzejsze, odważniejsze. Odradzamy się. Zmieniamy. Też tak masz?

Dla Nas BAD ROMANCE to piękna szansa na kolejną podróż. Szansa na nową, lepszą #BRgirl

Zapraszamy Cię w naszą, wspólną, kobiecą, seksowną wyprawę…

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl